Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 298 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Po marzenia warto sięgać!

czwartek, 30 maja 2013 21:11
Skocz do komentarzy

         Nie poszłam wczoraj do szkoły. Ommommom. <3 Prawie wakacje, więc w szkole panuję totalny luz, nie chciało mi się, przeziębiłam się, a po za tym ostatnio chodzę taka roztargniona, że moja głowa nie nadaję się do tego yy... uczenia! Także odwiedziłam lekarza. Normalnie pewnie bym tego nie zrobiła, ale mam katar, gardło mnie lekko boli, a to będzie intensywny weekend i nie mam zamiaru go sobie popsuć. 

         Wygrałam z Olą bilety na mecz piłki ręcznej Polska-Ukraina, który odbędzie się 16.06 w Zielonej Górze. Matko, jaki ja mam podjar. Ommmommom. *.* Dopóki bilety nie przyjdą to nie uwierzę. Zresztą wtedy też pewnie będzie mi trudno. I najprawdopodobniej jedziemy z tatą Oli. :) Niech mnie ktoś uszczypnie! 

         Czy tylko mnie denerwuję ta beznadziejna pogoda? Mam dość tych burz, tego, że co chwilę muszę wyłączać komputer, bo znowu zaczyna grzmieć! Tego, że pada, że nie mogę ubrać szortów, odsłonić ramion, ubrać troszkę większego dekoltu, nawet zjeść lodów, bo przez to jak jest na dworze się przeziębiłam. I najlepsze jest to, że na wycieczce w Hiszpani nie mają lepiej. Słońce, gdzie jesteś?! 

 

 

 

WTF?? Co to ma być? Od kiedy Vive Targi Kielce jest klubem uprawiającym piłkę nożną?! Zawsze myślałam, że grają ręczną. No, ale oczywiście przy THW Kiel już się nie pomylili! Bo co? Bo są Mistrzami? Pfff! 

PS. Żeby było lepiej widać, można kliknąć w obrazek, wtedy skan będzie większy i będzie można wszystko odczytać.

oceń
0
0


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

poniedziałek, 26 lutego 2018

O mnie

Mam na imię Wioletta. Urodziłam się w 1997 roku. Jestem niesforna, miła, gadatliwa. Mam swoje zdanie, którego umiem bronić do końca. Często spotykam ludzi z problemami. Spokojnie - tego nie znajdziecie na tym blogu. Interesuję się piłką ręczną. Uwielbiam czytać.
GG: 20221950

O moim blogu

Blog powstał 25 maja 2011 roku. Akurat czytałam bloga, który powiedzmy był moją inspiracją. Owa strona stała się moją ostoją od codzienności. Można tutaj znaleźć kawałek mnie. Po części opisuję swoje ...

więcej...

Blog powstał 25 maja 2011 roku. Akurat czytałam bloga, który powiedzmy był moją inspiracją. Owa strona stała się moją ostoją od codzienności. Można tutaj znaleźć kawałek mnie. Po części opisuję swoje życie. Dlaczego Dziecie Kwiatu? W tamtym czasie dziewczyny z byłej klasy miały `coś` do mnie. I na pewnym forum zaczęły o mnie wypisywać nieprawdziwe rzeczy, nazywając mnie właśnie Dziecie Kwiatu, myśląc, że nie domyślę się, iż o mnie chodzi. Nie wiem czy nazwa miała być obraźliwa? Jeśli tak to im nie wyszło... Adres w takim razie nie ma nic wspólnego z hippisami. :)

schowaj...

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Ankieta

Zmienić coś na blogu?
Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Lubię to