Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 298 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

`Szlachta zdobywa plastikowe medale.`

wtorek, 31 stycznia 2012 22:34

            Pora byłoby coś naskrobać. W sumie to miałam już dzisiaj nie pisać, ale ja to ja. :) Spoko. ;p Wiem, że mnie nie ogarniacie. Ja w sumie siebie też nie...  Żadna nowość. 

            W szkole nawet. Eeemm dziękuję osobom, które przejmują się moim nastrojem, fochami i wszystko to znoszą z uśmiechem. ^^ Jesteście wielcy. A czemu miałam `zły` humor? Sama do końca nie rozumiem. Jak to odpowiedziałam Mikołajowi: `Bo tak.` Odpowiedź na wszystko. Hahahhaa. ;D Albo na wf-ie stoją niewzruszona, bo grałyśmy w siatkę. I dziewczyny coś tam gadają, żebym się uśmiechnęła. I nagle leci piłka w moim kierunku no to odbiłam. I któraś skomentowała to tak: `Stoi niewzruszona, z naburmuszoną miną i jeszcze punkty zdobywa.` Hhaahahhaha. ;D Albo potem Paulinka: `Szlachta siedzi na materacach.` A jak skończyłyśmy grać i jej drużyna zajęła 4 miejsce to do wszystkich `Szlachta zdobywa plastikowe medale.` Hahahhaa. ;D 

              A początku fizyki nie ogarniałam. ; ooo No wtf?! Co to było? W klasie były ławki poprzynoszone z korytarzy. I przyszedł dyrektor i kazał usiąśdź po dwie osoby. Jedna na jednym krańcu ławki I ja tak na niego patrzę co on odpierdala, ale spoko. Usiadłam. I on `No to teraz wstańcie.` Wstaliśmy. Mówi dalej: `Podnieście je i wynieście na korytarz.` No helloł?! Nowy przedmiot, o którym nie miałam pojęcia? Buhahahaa. I mówi do nas: `To teraz znowu usiądzcie na tych ławkach co wynieśliście...` Za chwilę: `Zabierzcie po stoliku w tych parach co byliście z korytarza i wnieście do klasy`. A my co za jakis jego tragarzy robimy?! Pffff. Niech sobie sam nosi, albo ten kto je wyniósl. A nie biednej IIa każe się wysilać. 

              Przyszłam ze szkoły i poszłam na moją zacną ślizgawkę. ;p Uwielbiam. <3 Przeszłabym się nawet nad staw, ale to kiedy indziej jak czas będę miała. ;] Zresztą powinnam wkuwać  czasowniki na niemiecki, ale zwyczajnie nie mam ochoty na tę jakże nudną czynność. ^^ Najwyżej. Dzisiaj na kartkówce z polskiego tak przejęłam się imiesłowami przymiotnikowymi, że przysłówkowe kompletnie mi wyleciały. ;oooo Ta tylko Szatanek tak potrafii. <3

                A jutro dowiem się jakiś ciekawych informacji, o! Bo nie było dane mi dzisiaj ich wyciągnąc . Moja broń obróciła się przeciwko mnie. Hhahahaa. Dobra wytrwam te kilkanaście godzin jeszcze. Mam nadzieję. Bo czegoś tam się domyślam, ale to niekompletne i w ogóle. I miałąm zapalniczki poszukać, ale raczej nie mam nigdzie. ; o Będziemy palić szatańskimi zapałkami i też giterencja będzie. :)

 

 

Na historii miałam ochotę wyjśc. W końcu nic mnie tam nie trzymało. Dobra przewodnicząco dawaj dobry przykład. Skończyło się na piłowaniu paznokci. I jak zostałam po lekcji spytana o czym mówiła Bożenka wiedziałam. ; ooo Nie ma to jak robienie 30 rzeczy na raz. 


oceń
0
0

komentarze (5) | dodaj komentarz

`Przelicznik szatański`

poniedziałek, 30 stycznia 2012 19:58

Ola z Pauliną wczoraj nie przyjechały. Strzeście się Szatana. <3 I nie skosztowałyście pączków z `rogami`. Hhahahaha. Za to dzień spędziłam w towarzystwie Grzesia. Hah. ;p I udany. ;] Spacerek. Oj zimno, ale łeee tam. A potem odkrycie na ogrodzie ślizgawki. <3 Ubóstwiam. W dzieciństwie takie ślizgawki robiły furorę. Ewentualnie błagało się rodziców, żeby można było iść nad staw, a potem i tak leciało nad rzękę. Hhahaa. ;p Po za tym chcę śnieg. <3 Mam nadzieję, że na ferię będzie. ;] Moje popisywanie nie wyszło, bo dwa razy się wywróciłam. Mhm. 

  W szkole spoko. ^^ Nie zleciało tak szybko jak wg starego planu, ale nie będę narzekać. ;p Ważne, że z zajebistymi ludźmi. Nawet chemia nie popsuła mi dobrego humoru. ;p Fuck yeah. Jutro sprawdzian z tego jakże zacnego przedmiotu. Mhm. Umiem? Nie. Teraz powinnam się uczyć. (czyt. piszę notkę i słucham hip-hopu) Czyli ogólnie rzecz biorąc zajmuję się ważniejszymi sprawami. Chemia, polski, którego nie ogarniam mogę poczekać. No i angielski, z którego pewnie kartkówka będzie. `Wioletta to już rozumiesz?` Lool. Mniej wiecej. 

  Pozdrawiam osobę, która wymyślała sprawdzian z biologii. Hahahahah. Jakaś masakra. ;p Np. Pytanie: `Podaj rodzaje odnóży krocznych u owadów.` Moja odpowiedź: `Chitynowe.` Hahahaaa. Albo: `Jak potocznie nazywa się coś tam.` Ja: `Parasol`. Moje odpowiedzi są bardzo twórcze i wymyślone. ;D Mnie tam zadawalają, niekoniecznie nauczycieli. 

  Jestem trochę poobijana, ale łee tam. Przeżyję. ;p A na informatyce było co po chwilę: `Ała` I łapanie się za kolano. No, ale opłacało się. <3 Pani: `Ania rzuca Wiolecie w dolny róg bramki, bo to jej słaby punkt.` Paulina: `I po co im pani podpowiada?` Hahaha. Paulinka. <3

W między czasie suchar dnia Pauliny mi wylecial. Zresztą ona uważa, że mój jest dzisiejszym sucharem, a to stare. ;p `Dlaczego Kasy nie było na Mistrzostwach Europy? Ponieważ Wenta ma za dużo Szmalu.` No takie wiecie. ; p Ale Pauliny było dobre, a obecnie nie mogę się z nią skontaktować.

A przed relgiią `puciu, puciu` z Anią. <3 Uwielbiam. ;p Nie chciejcie wiedzieć o co w tym chodzi. A Anka zaczęła robić własne kolczyki. I dzisiaj ubrała. Cudowne. ^^ A jeszcze wczoraj nie chciała założyć, bo jej się coś w nich nie podobało. Zły. Nigdy więcej tak nie mówić. A się wycieczki z nią nie mogę doczekać. I dzisiaj mówi do mnie i do Julii: `Jak Wy ze sobą wytrzymacie 5 dni w pokoju?` A Julia: `Raczej jak Ty z nami?` Bo znając mnie, będzie mi nieźle odwalać. I typu Julia: `Nie zbliżaj się do mnie na METR.` Ja: `Czyli jeden centymetr? Bo szatański przelicznik nie ma metrów w obsłudze... ` I potem za nią krok w krok chodziłam. <3    

Dania Mistrzem Europy. Kocham ich. <3 Czyt., Landina, Hansena nawet Wilbeka. <3 Tak stwierdzając to Duńczyki są słodcy i przystojni. ;P I pomogli nam zdobyć klasyfikacje do IO. Mam nadzieję, że Polska zrewanżuję się Serbii. I tak cieszyłabym się, gdyby właśnie Serbija niezaklasyfikowała się do IO.  

 

 

Na razie jest zajebiście. A co człowieka nie zabiję to go wzmocni . 

 

Ps. Jak można popełnić samobójstwo w bardzo młodym wieku? Nosz. To takie niesprawiedliwe. I teraz jedno pytanie `Dlaczego?` Uprzedzając Wasze pytania - nie nikt z moich znajomych się nie powiesił tylko osoba (24 lata), która mieszkała tam, gdzie ja. Znałam tego pana i był spoko... Więc. Ehhh. ;c


oceń
0
0

komentarze (5) | dodaj komentarz

`Życie to jest gra,` <3

sobota, 28 stycznia 2012 20:58

            Dzień minął mi na ukrywaniu się w pokoju. Hhaahahahahaa. Najlepszy tekst: `Ooo wstała Madam.`  Nawet 10.00 nie było. ;o Szczegół, że siostrzyczka obudziła mnie o 8.00, bo miała cholerny kaprys. <lol2> Bo jechała, gdzieś do kumpeli czy coś. W środku nocy? ;D Chyba sobie zrobię jakąś kartkę typu `nie budzić przed 10.00` . Z zastosowaniem do wszystkich domowników. 

             A wiecie, że ona nie chcę jutro do mnie na pączka przyjechać?!  Bo bardziej liczy się głupi sprawdzian z biologi. Jebać biologię. <3 Kto by się tam uczył. ;D Paulino weź ją siłą do mnie. ^^ Jakby stawiała opór to daj mi znać. W końcu po co się uczyć skoro to wszystko to gra? ;D Gra, w której nie ma się dziesięciu żyć, lecz jedno, które trzeba wykorzystać maksymalnie... Więc ja jutro Was widzę u mnie na pączkach. Biologią będziemy się potem martwić. 

             W ogóle to mam lenia. Jak może nie być w poniedziałek polskiego? Za to jakaś tam matma. Hhaahhaahhaa. Ja chcę stary plan. <3 Bam pam par ram. Pam pam param. 

              A tak wracając do życia. ;D Każdy żyje jak chce, ale zobaczmy kto ma potem z niego więcej satysfakcji. Ten co był sobą jak chciał skakać - skakał, krzyczeć - krzyczał. Czy ten, który ukrywał swoje emocje, zawsze grzeczny i ułożony. ? :D Błahhahhahahaha. Do głowy wpad mi głupi pomysł. <lol2> Mam ochotę popływać w stawie. ;D Szkoda tylko, że pływać nie umiem. :PP I kto by mnie uratował? W końcu książę na białym koniu nie istnieje. 

              Tak jestem pyskata & nie wychowana. Czyż miałeś kiedyś do tego wątpilowości? Tylko kulturę i tolerancję sobie zachowałam. A po za tym jestem pyskata inaczej. Poprzez pyskowanie wyrażam swoje zdanie. Nosz i bądź tu mną. 

               Idziemy tańczyć? Mam ochotę zatańczyc. ;p Pójdę do sąsiada, wyciągnę go na podwórze, pewnie będzie stawiał opór, bo mu zimno. Eee tam ciepło jest. Aż -150C . <3 Mrrr. <3 A dostałam nawet od mamy zjebę, że wychodzę na dwór bez czapki i kurtki . <lol> No i zaczęłabym z tym sąsiadem tańczyć pośród gwiazd. ;D Hhahahaahah. Plany ambitne. Tylko skąd ja ładnego sąsiada wezmę?! 

 

 

Zatańczmy na ławce. <3 

 

 

Bo tego jest idealnie. Kocham to, iż mam Was. <3 Dziękuje. 


oceń
0
0

komentarze (7) | dodaj komentarz

`Szatan ma w sobie kule promieniowe`.

piątek, 27 stycznia 2012 19:41

               Zastępstwo. ;o Z jakąś nawiedzoną babą, która matmy uczy. <lol2> No więc zamiast muzyki miałam matmę. Wrr. I tak na początku coś tłumaczy, Kuba się do mnie dosiadł ;o , a ja w piórniku szukam zatykotka, bo wyleciało od pisaka. ^^ Nie moja wina, że wszystko jest o wiele bardziej interesujące od matmy. I nagle ona do mnie tekstem  `To może koleżanka Kuby.`  Hhahaaha. ;D No i kazała powiedzieć jak mam zadanie domowe. Było to zadanie zamknięte.  I się spytała jak mam je zapisane. A ja tak na nią patrzę i już chciałam jej powiedzieć, że to jest zamknięte. Ale postanowiłam szybko ułożyć równanie, bo proste było. ;D Cóż trudnego, prawda? Hahahaaha. Okazało się jednak trudne, bo nie doczytałam na szybko do końca, że tam nie są podane przyprostokątne tylko przeciwprostokątna i przyprostokątna, więc jej źle powiedziałam. Hhahaaha. ;D A ta do klasy czy jest dobrze, a oni, że źle. <cwaniak> A tak w ogóle to baba jest głupia. ^^

                 Od poniedziałku mamy nowy plan. Pozdro dla programu, który to układał. ;c W poniedziałek i wtorek zaczynam chemią! A ona psuje humor, więc od rana popsuty? Help me. Potem w czwartek mam dwie lekcje z Bożenką - historię i WOS. ; o A grupy 1 i 3 czekają na świetlicy za geografią jak moja grupa ma angielski. <lol2> Przecież to wszystko nie ma sensu. ; o A wf teraz był tak fajnie, dwa razy z IIb tam są sami chłopacy (sportowa) i miałyśmy z dziewczynami salę dla siebie... Bo oni u chłopaków. A teraz? Z Ib,IIe i dwa razy IIId. Czyli z przyjebami totalnymi. Jeszcze pewnie IIId zajmie nam większą szatnię, chociaż ich jest mniej. ;c Du.pa I przepraszam, że tak narzekam, ale kto by na taki plan nie narzekał? ^^

               Lajtowo. <3 -70C na dworze, a ja sobie w bluzie wyszłam na przerwę... I potem kolega z klasy `No Szatan ma w sobie kule promieniowe`. Czy jakoś tak. A ja: `Hhahahhaa. Nie no to było dobre. <3` Ogólnie jak się wariowało to się nawet tak tego zimna nie czuło. ;) Aaaa... Oooo... 

               A na religii z Paulinką mi odbijało z lekka. Taa `lekka` prawie całą lekcję z Mikołaja się śmiałyśmy. ;] Pan narysował na tablicy opatrzność bożą czy coś, a Mikołaj: `Znowu to gówno.` A my brecha. I kazał to przerysować, a ja do M. : `Widzisz będziesz musiał rysować w cudzysłowie to gówno`. Nawet dobrze mu wyszło... :P 

              Buuu. Hiszpania przegrałą z Danią. ;( I komu będę kibicować? Polska skończyła na 9 miejscu, teraz Hiszpania. No i kto mi pozostał? :D Duńczyki (Landin <3) lub Chorwacja. Bo Serbija nie wchodzi w gre. Idioci. No więc muszę się zastanowić u kogo chcę złoto. ;] 

              Jeee, jeee. Znowu mi odbija. <lol2> Teraz tylko jakiegoś `ludzia` na GG i głupie teksty. Hahahahahahaahahahahahaahhaa. ;] Eee tam. ;D Ostatnio się mnie gazetka szkolna pytała czy wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia. Lol. Czy ja wyglądam na taką, która w takie mity wierzy? Prędzej w świętego Mikołaja uwierzę. No sorry, ale powiedzcie sami czy można zakochać się nieznając charakteru? Ani nic? No bez przesady. A w miłość wierzę, na swój szatański sposób. W końcu inaczej się nie da... .Huhuhuuhhu! :PP 

                Ktoś kiedyś niedawno pytał czy jest ktoś w moim życiu uczuciowym. ;D A niech mnie, napiszę o tym. Looool. ;D Nie martwcie sie. Pewnie się nie zdziwicie. Chociaż? :D Bo wiecie po mnie idzie się wszystkiego spodziewać. No więc chcę Wam oznajmić, iż nie mam żadnego obiektu przez którego nie śpię, nie jem , o którym ciągle myślę i modlę się, żeby na mnie spojrzał. ;D Bo na mnie i tak wszyscy patrzą. Takiego Szatana nie da się nie zauważyć. Zwłaszcza jak ubiorę swoją ostro zieloną kurtkę. <3 I fajną, różową czapeczkę. ^^ Zdziwieni faktem, iż nikogo nie kocham? Ja myślę, że nie. ;] 

               Nie ma to jak napisać pakt szatański. <lol2> Znaczy nie dzisiaj. Ale nie wspominałam, prawda? A więc taki powstał...  I dotyczy się bardzo `ważnej` sprawy. Ciekawe, która wygra ten `zakład.`  Buhuahahahhahaha. ;D I ciekawe ile `to` będzie trwać. Sorry, że pisze szyfrem, ale to już taka ja.. ;p 

 

 

'Ale miłość nie bywa racjonalna. Nie musi mieć sensu. Tak jak nadzieja.`

 

Dobra nie wiem czemu spodobał mi sie ten cytat. (Znaleziony w pewnej książce.) Przecież te słowa to cholerne przecwieństwo mnie. Hhahahhaahah. Ale nie dziwcie sie. Mnie nikt nie zrozumie. A komu się to uda ma ode mnie wódkę w prezencie. Albo bimber. <lol2> Bez skojarzeń. ;p Bo nie produkuję. Zresztą nieważne. Bo to tylko ja.!

 oceń
0
0

komentarze (5) | dodaj komentarz

Kocham Was. <3

czwartek, 26 stycznia 2012 16:43

              Ten dzień był zabójczy.  Cóż z tego, że na ostatniej lekcji (wf) już ledwo ogarniałam, a tak darłam się do dziewczyn: `Obrona, wracać! Szybko. Dołem, z wyskoku. To nie kosz! Nie w bramkarza. Do Tomka, bo go nikt nie kryje.` Hahahahhah. ;p I się podobno wymądrzam. No może trochę, ale to dla dobra mojej drużyny. ;D Albo jak przeciwna drużyna miała piłkę to ja `Chwila. Stop. Muszę z nimi pogadać.` Hahaha. W sensie pogadać co mają robić. ;] 

             Nie ma to jak wychodzić na boisko w samej bluzie i bawić się w kalambury. Hahhaha. ;D I ta scenka Wenta z Wyszomirskim w wykonaniu maine i Oli. Ona Wyszomirski ja Wenta. 

Wyszomirski: Teraz to mnie może trener pierdolnąć

Wenta: Teraz to Cię mogę pocałować.  I całuje go w czoło. Nie no ta scenka wyszła nam bosko. <3 Uwielbiam. ;p Dobra nie wykonujmy tego nadmiernie. 

             Albo przed historią jakby ktoś w klasie był i puka do drzwi... Roxi: `Eeejj tam ktoś jest.` Ja: `Nie chyba nikt się nie odzywa.` Ola czy Roxi: `To co duchy?` No i ja do chłopaków tam ktoś jest. I kazalismy puknąć  jeśli tam jest. I puka. ;D I takie coś do siebie `Czyżby Bożenka kogoś w klasie zamkła?` Hahahaha. ;D Poszli po klucz, otwieramy, a tam wychodzi jakis blondynek z I klasy. I do niego co robił, że go zamkła, a on, że nic pakował się tylko. Hhahaha. No cóż. Jak można człowieka nie zauważyć? 

             Wypadła nam świetlica. <3 Tak krzyczeć tylko ja potrafię. ;p `Julia no nie odzywaj się jak nie umiesz.` Julia: `No umiem.` Ja: `No nie. Cicho. ;D Nie odzywaj sie. ` Julia: `To Ty się nie odzywaj.` Jakiś chłopak: `Obie się nie odzywajcie.` My równocześnie: `Ty też.` W sumie dobrze, iż świetlica nie była z tą wredną babą, bo pewnie spowiadałabym się na dywaniku u dyrektora. Czyli coś w stylu: `Żaden nauczyciel nie rozumie, iż uczniowie mają pasję. A swoje hobby trzeba rozwijać, czyż nie tego uczy szkoła? To nie moja wina, że nauczyciele na czele z panią (nazwisko tej baby z świetlicy) nie mają zainteresowań. Ich jedynym zajęciem jest gnębienie uczniów. A ja muszę rozmawiać o swojej pasji z osobami, które interesują się tym samym.` Hahahahhahaha. ;D Ciekawe co by mi na taki tekst odpowiedział. <3 

             Religia. ^^ Bo Julia się pana boi i dlatego nie stoi pierwsza. ;D A Julia wypierała się, że nie, a sama moją torbę przełożyła. <3 A potem pan: `Dzisiaj Wioletta stała przy rurze.` Mikołaj: `Tańczyła?`  Jeszcze czego. A potem Kuba do Pauliny, że ma ściągnąć spodnie i być w majtkach. A ktoś: `Taa i Wioletta tańcząca na rurze. Mamy komplet.` I czy my jesteśmy normalni?! 

             A na historii rzucałam z Fasolą śmieciami do kosza. ^^ Cel. Rzut. Dwie wleciały, dwie nie. ;D A pani nic nie widziała. Czyli jak zwykle. Hhaaha. ;P I dobrze. ;] A po za tym napisałam dziewczynom kartkę `Kocham Was. <3` A one: `Wiemy. My Ciebie też. Ale dlaczego piszesz to na historii?` Ja: `Bo na historii nie ma miłości. ;o`

             Nie ogarniam angielskiego. ;o Jakieś for & sience. Kurde co za różnica, które się przed jakim słówkiem czasu postawi skoro mają takie samo znaczenie!? :D No lol. Jaki sens? I jeszcze pewnie kartkówkę zrobi... Emmm. Dam radę. Najwyżej. ;p 

             Jutro piątek. Ooo. Szybko zleciało. Przed chwilą wypiłam mleko czekoladowe, takie zimnee. <3 Uznaję, iż jestem szczęśliwa. A ba! Mnie tam czekoladowe mleko wystarczy. ^^ 

             Mistrzostwa Europy. No comment? Nie no wypowiem się. Wczoraj zagrali wręcz bosko. Nabawię się przez nich zawału, albo przez moją klasę. Na jedno wyjdzie. Danii nie zawdzięczamy wejścia do półfinału. -,- Najwidoczniej okres cudów się skończył. -,- Dodatkowo Serbija nam zaszkodziła przegrywając z Macedonią. ;D Na Serbije i tak miałam focha, ale po tym jak zagrali z Macedonią zwiększył się stu krotnie. ;c A Mistrzostwo ma zdobyć Hiszpania. Dlaczego? Bo Szatan tak chcę. <3 

 

 

Komorowski matole, skąd będziesz ściągał pornole?!

 

*Jak coś ten tekst nie ma celu nikogo obrażać. 

  

 


oceń
0
0

komentarze (7) | dodaj komentarz

poniedziałek, 26 lutego 2018

O mnie

Mam na imię Wioletta. Urodziłam się w 1997 roku. Jestem niesforna, miła, gadatliwa. Mam swoje zdanie, którego umiem bronić do końca. Często spotykam ludzi z problemami. Spokojnie - tego nie znajdziecie na tym blogu. Interesuję się piłką ręczną. Uwielbiam czytać.
GG: 20221950

O moim blogu

Blog powstał 25 maja 2011 roku. Akurat czytałam bloga, który powiedzmy był moją inspiracją. Owa strona stała się moją ostoją od codzienności. Można tutaj znaleźć kawałek mnie. Po części opisuję swoje ...

więcej...

Blog powstał 25 maja 2011 roku. Akurat czytałam bloga, który powiedzmy był moją inspiracją. Owa strona stała się moją ostoją od codzienności. Można tutaj znaleźć kawałek mnie. Po części opisuję swoje życie. Dlaczego Dziecie Kwiatu? W tamtym czasie dziewczyny z byłej klasy miały `coś` do mnie. I na pewnym forum zaczęły o mnie wypisywać nieprawdziwe rzeczy, nazywając mnie właśnie Dziecie Kwiatu, myśląc, że nie domyślę się, iż o mnie chodzi. Nie wiem czy nazwa miała być obraźliwa? Jeśli tak to im nie wyszło... Adres w takim razie nie ma nic wspólnego z hippisami. :)

schowaj...

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Ankieta

Zmienić coś na blogu?
Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Lubię to