Bloog Wirtualna Polska
Są 1 267 762 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Przepraszam

czwartek, 18 października 2012 19:45

            Wszystkich czytelników chciałabym przeprosić za te prawie dwa miesiące przerwy. No, ale tak to już jest jak się komputer zepsuję, a taka ja się uprzę i postanowi zostać Zosią Samosią. Więc rodzice już nic nie mówili... Haha i tak skończyło się na skorzystaniu z pomocy Mateusza. ;* Dziękuje. No cóż może to i było do przewidzenia, ale cicho, bo się wyda. ^^ W najlbiższych dniach będę się starała nadrobić czytanie Waszych blogów. Mam nadzieję, że pójdzie mi to w miarę szybko. I przepraszam za wszelkie literówki, które mogą pojawić się w tym wpisie, ale odzwyczaiłam się od komputera...

            Co u mnie? Wszystko w porządku. Jutro piszę konkurs z języka polskiego i powinnam przeczytać jeszcze jedną książkę, ale czytałam ją w wakację więc liczę na trochę szczęścia. Oby dopisało. ;) 


oceń
0
0

komentarze (6) | dodaj komentarz

czwartek, 21 września 2017

O mnie

Mam na imię Wioletta. Urodziłam się w 1997 roku. Jestem niesforna, miła, gadatliwa. Mam swoje zdanie, którego umiem bronić do końca. Często spotykam ludzi z problemami. Spokojnie - tego nie znajdziecie na tym blogu. Interesuję się piłką ręczną. Uwielbiam czytać.
GG: 20221950

O moim blogu

Blog powstał 25 maja 2011 roku. Akurat czytałam bloga, który powiedzmy był moją inspiracją. Owa strona stała się moją ostoją od codzienności. Można tutaj znaleźć kawałek mnie. Po części opisuję swoje ...

więcej...

Blog powstał 25 maja 2011 roku. Akurat czytałam bloga, który powiedzmy był moją inspiracją. Owa strona stała się moją ostoją od codzienności. Można tutaj znaleźć kawałek mnie. Po części opisuję swoje życie. Dlaczego Dziecie Kwiatu? W tamtym czasie dziewczyny z byłej klasy miały `coś` do mnie. I na pewnym forum zaczęły o mnie wypisywać nieprawdziwe rzeczy, nazywając mnie właśnie Dziecie Kwiatu, myśląc, że nie domyślę się, iż o mnie chodzi. Nie wiem czy nazwa miała być obraźliwa? Jeśli tak to im nie wyszło... Adres w takim razie nie ma nic wspólnego z hippisami. :)

schowaj...

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Ankieta

Zmienić coś na blogu?
Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Lubię to